OBČINSKA LIGA V ELEKTRONSKEM PIKADU SEZONA 2017/18

2. LIGA – KONČNA  LESTVICA

1BERKOVCI 1411123634
2BAR ŽUTA KUČA BUČEČOVCI149413431
3PK BUNČKE CVRLE148241826
5KAPUČINKE ELVIRA KRIŽEVCI145541020
4BOREŠKI VETERANI14527417
7LO-KO KAUBOYSI LOGAROVCI14365-215
6SHOOTERS ELVIRA KRIŽEVCI14428-2414
8BAR BAZA 2 LOGAROVCI140014-740
       
       

RAZPORED TEKEM TER REZULTATI

1. krog 3.11.20178. krog 5.1.2018
BOREŠKI VETERANI – BAR BAZA 2 7 : 3BAR BAZA 2 – BOREŠKI VETERANI 2 : 8
SHOOTERS ELVIRA – PK BUNKE CVRLE 4 : 6PK BUNČKE CVRLE – SHOOTERS ELVIRA 6 : 4
KAPUČINKE ELVIRA – BERKOVCI 6 : 4BERKOVCI – KAPUČINKE ELVIRA 6 : 4
LO-KO KAUBOYSI – ŽUTA KUČA 5 : 5ŽUTA KUČA – LO-KO KAUBOYSI 5 : 5
  
2. krog 10.11.20179. krog 12.1.2018
BERKOVCI – LOKO KABOYSI 7 : 3LO-KO KAUBOYSI – BERKOVCI 4 : 6
PK BUNČKE CVRLE – KAPUČINKE ELVIRA 5 : 5KAPUČINKE ELVIRA – PK BUNČKE CVRLE 6 : 4
BOREŠKI VETERANI – SHOOTERS ELVIRA 4 : 6SHOOTERS ELVIRA – BOREŠKI VETERANI 2 : 8
BAR BAZA 2 – ŽUTA KUČA 1 : 9ŽUTA KUČA  – BAR BAZA 2 8 : 2
  
3. krog 17.11.201710. krog 19.1.2018
SHOOTERS ELVIRA – BARA BAZA 2 6 : 4BAR BAZA 2 – SHOOTERS ELVIRA  4 : 6
KAPUČINKE ELVIRA – BOREŠKI VETERANI 3 : 7BOREŠKI VETERANI – KAPUČINKE ELVIRA 8 : 2
LO-KO KAUBOYSI – PK BUNČKE CVRLE 4 : 6PK BUNČKE CVRLE – LOKO KAUBOYSI 7 : 3
ŽUTA KUČA – BERKOVCI 3 : 7BERKOVCI – ŽUTA KUČA 4 : 6
  
4. krog 24.11.201711. krog 26.1.2018
BAR BAZA 2 – BERKOVCI 1 : 9BERKOVCI – BAR BAZA 2 7 : 3
BOREŠKI VETERANI – LOKO KAUBOYSI 5 : 5LO-KO KAUBOYSI – BOREŠKI VETERANI 5 : 5
SHOOTERS ELVIRA – KAPUČINKE ELVIRA 3 : 7KAPUČINKE ELVIRA – SHOOTERS ELVIRA 5 : 5
PK BUNČKE CVRLE – ŽUTA KUČA 4 : 6ŽUTA KUČA – PK BUNČKE CVRLE 5 : 5
  
5. krog 1.12.201712. krog 2.2.2018
KAPUČINKE ELVIRA – BAR BAZA 2 9 : 1BAR BAZA 2 – KAPUČINKE ELVIRA 1 : 9
LO-KO KAUBOYSI – SHOOTERS ELVIRA 3 : 7SHOOTERS ELVIRA – LOKO KAUBOYSI 2 : 8
BERKOVCI – PK BUNČKE CVRLE 6 : 4PK BUNČKE CVRLE – BERKOVCI 4 : 6
ŽUTA KUČA – BOREŠKI VETERANI 7 : 3BOREŠKI VETERANI – ŽUTA KUČA3 :7
 SOBOTA 10.2.2018 OBČINSKO – GRABE
6. krog 8. 12.201713. krog 16.2.2018
BAR BAZA 2 – PK BUNČKE CVRLE 2 : 8PK BUNČKE CVRLE – BAR BAZA 2 8 : 2
BOREŠKI VETERANI – BERKOVCI 2 : 8BERKOVCI – BOREŠKI VETERANI 6 : 4
KAPUČINKE ELVIRA – LOKO KAUBOYSI 5 : 5LO-KO KAUBOYSI – KAPUČINKE ELVIRA 5 : 5
SHOOTERS ELVIRA – ŽUTA KUČA 2 : 8ŽUTA KUČA – SHOOTERS ELVIRA7 : 3
  
7. krog 15.12.201714. krog 23.2.2018
LO-KO KAUBOYSI – BAR BAZA 2 8 : 2BAR BAZA 2 – LOKO KAUBOYSI 4 .6
BERKOVCI – SHOOTERS ELVIRA 7 : 3SHOOTERS ELVIRA – BERKOVCI 5 : 5
PK BUNČKE CVRLE – BOREŠKI VETERANI 6 : 4BOREŠKI VETERANI – PK BUNČKE CVRLE 4 : 6
ŽUTA KUČA  – KAPUČINKE ELVIRA 6 : 4KAPUČINKE ELVIRA – ŽUTA KUČA 5 : 5
 BERKOVCIt1234567891011121314ZPU
1Špindler Gregor380 231321200111172144,74
2Kšela Dejvid34131213 223311 231167,65
3Kapun Simon393233322221333032782,05
4Suhač Boris11 21  02   0  05645,45
5Kapun Matej4        0    33175,00
 SKUPAJ126477858656465548046 

                                                                   

ime ekipevodja ekipeGSMkraj igranjatermin
BOREŠKI VETERANIDavid MERTUK068 691 296Bar Grantaša Grlavasobota; 19.00
BAR BAZA 2Megi BABIČ041 841 406Bar Baza Logarovcipetek; 18.00
BERKOVCIBoris SUHAČ031 268 032gas. dom Berkovcisobota; 19.00
SHOOTERS ELVIRAPatrik KOROŠEC031 526 806Okrepčevalnica Elvirasobota; 20.00
KAPUČINKE ELVIRABoris RIŽNAR041 865 656Okrepčevalnica Elvirasobota; 18.00
BAR ŽUTA KUČARado HANŽEKOVIČ031 304 924Žuta kuča Bučečovcipetek; 19.00
BUNČKE CVRLESebastjan ŠUMAK041 544 569ŠRC Bunčanipetek; 20.00
LO-KO KAUBOYSIDamir ZMAZEK051 603 869Bar Baza Logarovcipetek; 20.00
       
       

 ZAKLJUČNI  TURNIR 2017/2018 BERKOVCI – SOBOTA 10.3.2018

1. liga dvojice:

1. mesto MERTÜK LEON-TOPOLNIK MIHA (Boosters Križevci),

2. mesto CIZERL VASJA-MOLEH MARIO (Boosters Križevci),

3. mesto HERIC BOŠTJAN-HERIC ROK (Naš ovinek)

2. liga dvojice:
1. mesto ZABAVNIK ROBI-RIŽNAR BORIS (Kapučinke Elvira),

2. mesto SUHAČ BORIS-ŠPINDLER GREGOR (Berkovci),

3. mesto KŠELA DEJVID-KAPUN SIMON (Berkovci)

1. liga posamezno:

1. mesto MERTÜK LEON (Boosters Križevci),

2. mesto HERIC ROK (Naš ovinek),

3. mesto HERIC BOŠTJAN (Naš ovinek)

2. liga posamezno:

1. mesto OSTERC BOŠTJAN (Bunčke cvrle),

2. mesto VUNDERL MITJA (LO-KO Kauboysi),

3. mesto KŠELA DEJVID (Berkovci)

10. OBČINSKO PRVENSTVO V ELEK. PIKADU – 10.2.2018, LUKAVCI

MLADINCI POSAMEZNO:

1.MESTO: ROK HERIC (KOKORIČI)

2.MESTO: LEA ZABAVNIK (KRIŽEVCI)

3.MESTO: MITJA MERTUK (BORECI)

4.MESTO: TIN NOVAK (LUKAVCI)

 PARI ŽENSKE:

1.MESTO: LEA ZABAVNIK-LILJANA VINDRL (KRIŽEVCI-ILJAŠEVCI)

2.MESTO: MEGI BABIČ-NATALIJA KRANER (LOGAROVCI-LOGAROVCI)

3.MESTO: TAJA NOVAK-ANEJA IVAJNŠIČ (LUKAVCI-VUČJA VAS)

4.MESTO: PETRA NOVAK-RENATA KRANER (LUKAVCI-LUKAVCI)

 ŽENSKE POSAMEZNO:

1.MESTO: LEA ZABAVNIK (KRIŽEVCI)

2.MESTO: MEGI BABIČ (LOGAROVCI)

3.MESTO: NATALIJA KRANER (LOGAROVCI)

4.MESTO: ANEJA IVAJNŠIČ (VUČJA VAS)

 DVOJICE  MOŠKI:

1.MESTO: ALOJZ KRIŽAN-MIRAN FARKAŠ (LUKAVCI-KOKORIČI)

2.MESTO: ROBI RAŠČAN-MARIO MOLEH (STARA NOVA VAS-LUKAVCI)

3.MESTO: LEON MERTÜK-SEBI ANTOLIN (BORECI-BORECI)

4.MESTO: DENIS ŽIŽEK-ALEŠ ŽIŽEK (ILJAŠEVCI-ILJAŠEVCI)

 MOŠKI POSAMEZNO:

1.MESTO: LEON MERTUK (BORECI)

2.MESTO: BOŠTJAN HERIC (KOKORIČI)

3.MESTO: DANI HALAS (KRIŽEVCI)

4.MESTO: ANDREJ ŠTUHEC (LOGAROVCI)

Close Menu