MLMN NA TRAVI ŠZ KRIŽEVCI

 
Mesto Ekipe Odigrano Zmaga Neodločeno Poraz Razlika +/- Forma Točke doma Točke na gostovanju Točke
1 ŠD BERKOVCIŠD BERKOVCI 11 10 1 0 89 – 23 66 ????? 13 18 31
2 ŠD KLJUČAROVCIŠD KLJUČAROVCI 11 10 1 0 89 – 27 62 ????? 15 16 31
3 MDC VUČJA VASMDC VUČJA VAS 11 7 0 4 43 – 29 14 ????? 12 9 21
4 MRD KRAPJEMRD KRAPJE 11 7 0 4 41 – 32 9 ????? 9 12 21
5 KMN SLAPTINCIKMN SLAPTINCI 11 7 0 4 46 – 43 3 ????? 9 12 21
6 ŠD BUNČANIŠD BUNČANI 11 6 1 4 56 – 35 21 ????? 10 9 19
7 ŠD LO-KOŠD LO-KO 11 6 0 5 60 – 53 7 ????? 9 9 18
8 JUNIOR SNVJUNIOR SNV 11 4 1 6 60 – 58 2 ????? 6 7 13
9 KMN KRIŽEVCIKMN KRIŽEVCI 11 3 0 8 39 – 57 -18 ????? 6 3 9
10 GL TEAMGL TEAM 11 2 0 9 23 – 60 -37 ????? 0 6 6
11 ŠD GRLAVA-BANOVCIŠD GRLAVA-BANOVCI 11 1 0 10 20 – 74 -54 ????? 0 3 3
12 KALINOVJAKKALINOVJAK 11 1 0 10 23 – 98 -75 ????? 3 0 3
 
 

Čestitke vsem!

Baby tek (deklice): Lana Kšela 5. mesto

Otroški tek 300m (Dečki A): Nik Bagola 10. mesto

Občinski tek 3km (ženske): Laura Pajtler 3.mesto

Tek na 6km (ženske do 49.let): Marta Horvat 2. mesto

Tek na 9km (moški do 59. let): Boris Horvat 3.mesto

Slike Blaguški tek 2019

 

Čestitke vsem!

Baby tek (deklice): Lana Kšela 5. mesto

Otroški tek 300m (Dečki A): Nik Bagola 10. mesto

Občinski tek 3km (ženske): Laura Pajtler 3.mesto

Tek na 6km (ženske do 49.let): Marta Horvat 2. mesto

Tek na 9km (moški do 59. let): Boris Horvat 3.mesto

Slike Blaguški tek 2019

 

Čestitke vsem!

Baby tek (deklice): Lana Kšela 5. mesto

Otroški tek 300m (Dečki A): Nik Bagola 10. mesto

Občinski tek 3km (ženske): Laura Pajtler 3.mesto

Tek na 6km (ženske do 49.let): Marta Horvat 2. mesto

Tek na 9km (moški do 59. let): Boris Horvat 3.mesto

Slike Blaguški tek 2019

 

Čestitke vsem!

Baby tek (deklice): Lana Kšela 5. mesto

Otroški tek 300m (Dečki A): Nik Bagola 10. mesto

Občinski tek 3km (ženske): Laura Pajtler 3.mesto

Tek na 6km (ženske do 49.let): Marta Horvat 2. mesto

Tek na 9km (moški do 59. let): Boris Horvat 3.mesto

Slike Blaguški tek 2019

 

Čestitke vsem!

Baby tek (deklice): Lana Kšela 5. mesto

Otroški tek 300m (Dečki A): Nik Bagola 10. mesto

Občinski tek 3km (ženske): Laura Pajtler 3.mesto

Tek na 6km (ženske do 49.let): Marta Horvat 2. mesto

Tek na 9km (moški do 59. let): Boris Horvat 3.mesto

Slike Blaguški tek 2019