MLMN NA TRAVI ŠZ KRIŽEVCI

 
Mesto Ekipe Odigrano Zmaga Neodločeno Poraz Razlika +/- Forma Točke doma Točke na gostovanju Točke
1 ŠD BERKOVCIŠD BERKOVCI 11 10 1 0 89 – 23 66 ZNZZZ 13 18 31
2 ŠD KLJUČAROVCIŠD KLJUČAROVCI 11 10 1 0 89 – 27 62 ZNZZZ 15 16 31
3 MDC VUČJA VASMDC VUČJA VAS 11 7 0 4 43 – 29 14 ZPPZZ 12 9 21
4 MRD KRAPJEMRD KRAPJE 11 7 0 4 41 – 32 9 ZZZZZ 9 12 21
5 KMN SLAPTINCIKMN SLAPTINCI 11 7 0 4 46 – 43 3 ZZZZP 9 12 21
6 ŠD BUNČANIŠD BUNČANI 11 6 1 4 56 – 35 21 ZZPPN 10 9 19
7 ŠD LO-KOŠD LO-KO 11 6 0 5 60 – 53 7 PZZPZ 9 9 18
8 JUNIOR SNVJUNIOR SNV 11 4 1 6 60 – 58 2 PPZPN 6 7 13
9 KMN KRIŽEVCIKMN KRIŽEVCI 11 3 0 8 39 – 57 -18 PPPZP 6 3 9
10 GL TEAMGL TEAM 11 2 0 9 23 – 60 -37 PZPPP 0 6 6
11 ŠD GRLAVA-BANOVCIŠD GRLAVA-BANOVCI 11 1 0 10 20 – 74 -54 PPPPP 0 3 3
12 KALINOVJAKKALINOVJAK 11 1 0 10 23 – 98 -75 PPPPP 3 0 3
 
 
5. krog
GL TEAM
JUNIOR SNV
1. krog
24-08-2019 20:30
MDC VUČJA VAS
ŠD KLJUČAROVCI
25-08-2019 10:00
JUNIOR SNV
ŠD BERKOVCI
25-08-2019 10:00
KMN KRIŽEVCI
ŠD BUNČANI
25-08-2019 10:00
GL TEAM
ŠD LO-KO
29-08-2019 20:30
KMN SLAPTINCI
MRD KRAPJE
2. krog
29-08-2019 20:30
ŠD KLJUČAROVCI
KALINOVJAK
30-08-2019 20:30
ŠD BUNČANI
MDC VUČJA VAS
01-09-2019 10:00
ŠD BERKOVCI
MRD KRAPJE
01-09-2019 10:00
ŠD LO-KO
KMN SLAPTINCI
01-09-2019 10:00
ŠD GRLAVA-BANOVCI
GL TEAM
01-09-2019 10:00
JUNIOR SNV
KMN KRIŽEVCI
1. krog
03-09-2019
KALINOVJAK
ŠD GRLAVA-BANOVCI
3. krog
07-09-2019 20:00
KALINOVJAK
ŠD BUNČANI
07-09-2019 20:00
KMN SLAPTINCI
ŠD GRLAVA-BANOVCI
07-09-2019 20:30
MDC VUČJA VAS
JUNIOR SNV
08-09-2019 10:00
KMN KRIŽEVCI
ŠD BERKOVCI
08-09-2019 10:00
MRD KRAPJE
ŠD LO-KO
08-09-2019 10:30
GL TEAM
ŠD KLJUČAROVCI
4. krog
14-09-2019 20:00
ŠD KLJUČAROVCI
KMN SLAPTINCI
14-09-2019 20:00
JUNIOR SNV
KALINOVJAK
14-09-2019 20:30
ŠD BUNČANI
GL TEAM
15-09-2019 10:00
ŠD BERKOVCI
ŠD LO-KO
15-09-2019 10:00
ŠD GRLAVA-BANOVCI
MRD KRAPJE
15-09-2019 10:00
KMN KRIŽEVCI
MDC VUČJA VAS
5. krog
21-09-2019 20:00
MDC VUČJA VAS
ŠD BERKOVCI
21-09-2019 20:00
KALINOVJAK
KMN KRIŽEVCI
22-09-2019 10:00
MRD KRAPJE
ŠD KLJUČAROVCI
22-09-2019 11:00
ŠD LO-KO
ŠD GRLAVA-BANOVCI
26-09-2019 20:00
KMN SLAPTINCI
ŠD BUNČANI
6. krog
28-09-2019 20:00
ŠD KLJUČAROVCI
ŠD LO-KO
28-09-2019 20:00
ŠD BUNČANI
MRD KRAPJE
28-09-2019 20:00
MDC VUČJA VAS
KALINOVJAK
29-09-2019 10:00
ŠD BERKOVCI
ŠD GRLAVA-BANOVCI
29-09-2019 10:00
JUNIOR SNV
KMN SLAPTINCI
29-09-2019 10:00
KMN KRIŽEVCI
GL TEAM
7. krog
05-10-2019 20:00
KALINOVJAK
ŠD BERKOVCI
06-10-2019 10:00
ŠD LO-KO
ŠD BUNČANI
06-10-2019 10:00
ŠD GRLAVA-BANOVCI
ŠD KLJUČAROVCI
06-10-2019 10:30
GL TEAM
MDC VUČJA VAS
06-10-2019 10:30
MRD KRAPJE
JUNIOR SNV
06-10-2019 11:00
KMN SLAPTINCI
KMN KRIŽEVCI
8. krog
12-10-2019 20:00
ŠD BUNČANI
ŠD GRLAVA-BANOVCI
12-10-2019 20:00
MDC VUČJA VAS
KMN SLAPTINCI
12-10-2019 20:30
KALINOVJAK
GL TEAM
13-10-2019 10:00
ŠD BERKOVCI
ŠD KLJUČAROVCI
13-10-2019 10:00
JUNIOR SNV
ŠD LO-KO
13-10-2019 10:00
KMN KRIŽEVCI
MRD KRAPJE
9. krog
19-10-2019 19:30
ŠD KLJUČAROVCI
ŠD BUNČANI
19-10-2019 20:30
KMN SLAPTINCI
KALINOVJAK
20-10-2019 10:00
MRD KRAPJE
MDC VUČJA VAS
20-10-2019 10:00
ŠD LO-KO
KMN KRIŽEVCI
20-10-2019 10:00
ŠD GRLAVA-BANOVCI
JUNIOR SNV
20-10-2019 10:30
GL TEAM
ŠD BERKOVCI
10. krog
26-10-2019 18:00
MDC VUČJA VAS
ŠD LO-KO
26-10-2019 19:30
KALINOVJAK
MRD KRAPJE
27-10-2019 10:00
ŠD BERKOVCI
ŠD BUNČANI
27-10-2019 10:00
JUNIOR SNV
ŠD KLJUČAROVCI
27-10-2019 10:00
ŠD GRLAVA-BANOVCI
KMN KRIŽEVCI
27-10-2019 10:30
GL TEAM
KMN SLAPTINCI
11. krog
31-10-2019 10:00
ŠD LO-KO
KALINOVJAK
31-10-2019 10:30
MRD KRAPJE
GL TEAM
31-10-2019 18:00
MDC VUČJA VAS
ŠD GRLAVA-BANOVCI
31-10-2019 18:30
ŠD KLJUČAROVCI
KMN KRIŽEVCI
31-10-2019 19:00
KMN SLAPTINCI
ŠD BERKOVCI
31-10-2019 19:00
ŠD BUNČANI
JUNIOR SNV

Čestitke vsem!

Baby tek (deklice): Lana Kšela 5. mesto

Otroški tek 300m (Dečki A): Nik Bagola 10. mesto

Občinski tek 3km (ženske): Laura Pajtler 3.mesto

Tek na 6km (ženske do 49.let): Marta Horvat 2. mesto

Tek na 9km (moški do 59. let): Boris Horvat 3.mesto

Slike Blaguški tek 2019

 

Čestitke vsem!

Baby tek (deklice): Lana Kšela 5. mesto

Otroški tek 300m (Dečki A): Nik Bagola 10. mesto

Občinski tek 3km (ženske): Laura Pajtler 3.mesto

Tek na 6km (ženske do 49.let): Marta Horvat 2. mesto

Tek na 9km (moški do 59. let): Boris Horvat 3.mesto

Slike Blaguški tek 2019

 

Čestitke vsem!

Baby tek (deklice): Lana Kšela 5. mesto

Otroški tek 300m (Dečki A): Nik Bagola 10. mesto

Občinski tek 3km (ženske): Laura Pajtler 3.mesto

Tek na 6km (ženske do 49.let): Marta Horvat 2. mesto

Tek na 9km (moški do 59. let): Boris Horvat 3.mesto

Slike Blaguški tek 2019

 

Čestitke vsem!

Baby tek (deklice): Lana Kšela 5. mesto

Otroški tek 300m (Dečki A): Nik Bagola 10. mesto

Občinski tek 3km (ženske): Laura Pajtler 3.mesto

Tek na 6km (ženske do 49.let): Marta Horvat 2. mesto

Tek na 9km (moški do 59. let): Boris Horvat 3.mesto

Slike Blaguški tek 2019

 

Čestitke vsem!

Baby tek (deklice): Lana Kšela 5. mesto

Otroški tek 300m (Dečki A): Nik Bagola 10. mesto

Občinski tek 3km (ženske): Laura Pajtler 3.mesto

Tek na 6km (ženske do 49.let): Marta Horvat 2. mesto

Tek na 9km (moški do 59. let): Boris Horvat 3.mesto

Slike Blaguški tek 2019