12. DAVORINOV MEMORIAL 2018/2019

A1

Videm
Texas bar

 

B1

Drakovci

A2

Kalinovjak

 

B2

ŠD Fiesta

A3

PGD Globoka

 

B3

KB Mladi

C1

Atlantis
bar

 

D1

Lo-ko

C2

B
boys

 

D2

Vučja vas

C3

Slaptinci-mladi

 

D3

Berkovci

REZULTATI

09:00   A1 : A3    Videm Texas bar : PGD Globoka                                                              6  :  3

09:30   B1: B3     Drakovci : KB Mladi                                                                                    1  :  2

10:00   A1 : A2    Videm Texas bar : Kalinovjak                                                                   5  :  1

10:30   B1 : B2    Drakovci : ŠD Fiesta                                                                                    3  :  2

11:00   A2 : A3    Kalinovjak : PGD Globoka                                                                 1  :  1 ( 3 : 2 ) P

11:30   B2 : B3    Šd Fiesta : KB Mladi                                                                                    1  :  3

12:00   C1 : C3    Atlantis bar : Slaptinci-mladi                                                                     2  :  6

12:30   D1 : D3   Lo-ko : Berkovci                                                                                           1  :  4

13:00   C1 : C2    Atlantis bar : B boys                                                                                   0  :  4

13:30   D1 : D2   Lo-ko : Vučja vas                                                                                         3  :  2

14:00   C2 : C3    B boys : Slaptinci-mladi                                                                             4  :  6

14:30   D2 : D3   Vučja vas : Berkovci                                                                                   3  :  1

ČETRTFINALE

15:00   A1 : C2 (X) Videm Texas bar : B Boys                                                               3  :  3 ( 3 : 2 ) P

15:30   B1 : D2 (Y) KM Mladi : ŠD Berkovci                                                                          4  :  3

16:00   C1 : A2 (Z) Slaptinci – mladi : Kalinovjak                                                                 4  :  3

16:30   D1 : B2 (V) Vučja vas : Drakovci                                                                               1  :  0

POLFINALE

17:00   X : Y      Videm Texas bar : KB Mladi                                                                      3  :  2

17:30   Z : V       Slaptinci – mladi : Vučja vas                                                               2  :  2 ( 2 : 0 ) P

  1. MESTO

18:00                 KB Mladi : Vučja vas                                                                             2  :  2 ( 1 : 2 ) P

FINALE

18:30                  Slaptinci – mladi : Videm Texas bar                                                     4  :  

Close Menu