KONČNA LESTVICA IN REZULTATI ZOLMN TROJK  NA ODBOJ  2018/2019
ŽAGA BAR ARIES-IT971157:19+3822
PICERIJA MBM971154:18+3622
ŠD BERKOVCI961244:21+2319
ŠD LO-KO952230:16+1417
BAR PRI BOBNJARU951338:18+2016
BLACK ENERGY950456:22+2615
ŠD GRLAVA930633:44-119
PREVOZI NEDELJKO911724:96-724
JUNIOR SNV911729:60-313 -1
HG-ING BUČEČOVCI910825:74-493

STRELCI:

ČUK TADEJ:35,KOSI DAMJAN:21, GORIČAN URBAN:19,ANTOLIN ALEŠ:14, KAPUN SIMON:14, LEBAR ALEN:14,RANTAŠA ALEN:14, ŠALAMUN KARLI:14,VRBNJAK KRISTJAN:13,HODNIK TOMI:12,FILIPIČ ROK:12, MEZNARIČ ANEJ:11, ČUPIČMARKO:11,KAPUN MATEJ:11, PIHLER UROŠ:10, MARKOVIČ TOMAŽ:9,PUČKO NASTJA:9, COF ŽAN.8,MEZNARIČ ALEN:8, BRUNEC BINE.8, ROŠKAR JAŠA:8, BUDJA MARKO:7, PETEK ALEŠ:7, VOK MATEJ:7, ŠALAMUN ALBIN:7, KRAMAR DENIS:6, SUHAČ MIHA:6, PANIČ PRIMOŽ:6, SLAVIČ ALEN:5, TUŠAK ALJAŽ:5,PUČKO DOMINIK:5, NOVAK DAVID:5, NEDELJKO TIM:5, ŽIGERT DENIS:5, COF NEJC:3,PUSTINEK BLAŽ:3, COF KEVIN:3, GORIČAN DAVID:2, KOSI DOMINIK:2, MAJCEN MATJAŽ:2,MATJAŠIČ NIKO:2, VINTER FILIP:2, JURKOVIČGREGOR:2,HANŽEKOVIČ KRISTJAN:2, BRUNEC BLAŽ:2,ČUK MIHA:1, KOTNIK ROK:1, HORVAT ROBI.1, KOTNIK LUKA:1, KOSI DANI:1, LIPOVEC TRISTAN:1,

 

ZLATA TROJKA

 

SREBRNA TROJKA

 

BRONASTA TROJKA

 

NAJ TROJKA MLADI

 

ANEJ MEZNARIČ

 

TOMAŽ MARKOVIČ

 

ALEN LEBAR

 

NASTJA PUČKO

 

DOMINIK KOSI

 

SIMON KAPUN

 

PRIMOŽ PANIČ

 

ALEN MEZNARIČ

 

TADEJ ČUK

 

ALEŠ ANTOLIN

 

UROŠ PIHLER

 

ROK FILIPIČ


1. dan,   9.12.2018,    organizator: ŠD LO-KO
9.00PICERIJA – JUNIOR SNV 3 : 0
9.25ŠD BERKOVCI – ŽAGA BAR ARIES- IT 2 : 8 (igrali: M. Kapun, S.Kapun, Panič, Vok, Suhač)
9.50HG-ING BUČEČOVCI – ŠD LO-KO 4 : 6
10.15BLACK ENERGY – BAR PRI BOBNARJU 4 : 1
10.40ŠD GRLAVA – PREVOZI NEDELJKO 6 : 3
11.05JUNIOR SNV – ŽAGA BAR ARIES – IT 4 : 11
11.30BAR PRI BOBNARJU – ŠD BERKOVCI 3 : 1
2. dan,    16.12.2018,    organizator: ŠD VUČJA VAS
9.00ŠD GRLAVA – JUNIOR SNV 6 : 4
9.25 PREVOZI NEDELJKO – HG-ING BUČEČOVCI 6 : 1
9.50PICERIJA MBM – ŠD GRLAVA 4 : 3
10.15ŠD LO-KO – BLACK ENERGY 1 : 0
10.40HG ING BUČEČOVCI – PICERIJA MBM 3 : 11 
11.05BLACK ENERGY – GL – TEAM 15 : 2
11.30ŠD BERKOVCI – ŠD LO-KO 3 : 3
3. dan,    23.12.2018,    organizator: ŠD KLJUČAROVCI
9.00ŽAGA BAR ARIES-IT – BAR PRI BOBNJARU 5 : 0
9.25PREVOZI NEDELJKO – ŠD BERKOVCI 0 : 12
9.50ŠD LO-KO – ŽAGA BAR ARIES-IT 4 : 2
10.15JUNIOR SNV – BAR PRI BOBNJARU 1 : 8
10.40PICERIJA MBM – BLACK ENERGY 4 : 3
11.05ŠD GRLAVA – HG-IHG BUČEČOVCI 9 : 2 
11.30HG-IHG BUČEČOVCI – JUNIOR SNV 5 : 4
4. dan,    6.1.2019,    organizator: ŠD BERKOVCI
9.00BLACK ENERGY – ŠD GRLAVA 9 : 1
9.25ŠD BERKOVCI – PICERIJA MBM 4 : 1
9.50ŽAGA BAR ARIES-IT – PREVOZI NEDELJKO 14 : 1
10.15BAR PRI BOBNJARU – ŠD LO-KO 1 : 1
10.40ŠD GRLAVA – ŠD BERKOVCI 3 : 7
11.05PICERIJA MBM – ŽAGA BAR ARIES-IT 3 : 3
11.30PREVOZI NEDELJKO – BAR PRI BOBNJARU 2 : 9
11.55JUNIOR SNV – ŠD LO-KO 5 : 4
5. dan,    13.1.2019,    organizator: ŠD BUNČANI
9.00HG ING BUČEČOVCI – BLACK ENERGY 4 : 13
9.25ŠD LO-KO – PREVOZI NEDELJKO 8 : 2
9.50ŠD BERKOVCI – HG ING BUČEČOVCI 7 : 1
10.15ŽAGA BAR ARIES-IT – ŠD GRLAVA 5 : 3 
10.40BAR PRI BOBNJARU – PICERIJA MBM 0 : 1
11.05BLACK ENERGY – JUNIOR SNV 11 : 4
11.30PICERIJA MBM – ŠD LO-KO 2 : 0
11.55JUNIOR SNV – PREVOZI NEDELJKO 6 : 6
6. dan,   20.1.2019,    organizator: ŠD BUČEČOVCI
9.00HG-ING BUČEČOVCI – ŽAGA BAR ARIES-IT 2 : 5
9.25BLACK ENERGY – ŠD BERKOVCI 1 : 2
9.50ŠD LO-KO – ŠD GRLAVA 7 : 2
10.15ŽAGA BAR ARIES-IT – BLACK ENERGY 3 : 0
10.40BAR PRI BOBNJARU – HG-ING BUČEČOVCI 13 : 3
11.05ŠD BERKOVCI – JUNIOR SNV 6 : 1
11.30PREVOZI NEDELJKO – PICERIJA MBM 2 : 25
11.55ŠD GRLAVA – BAR PRI BOBNJARU 0 : 3

Rezultati zaključnega turnirja  ZOLMN TROJK NA ODBOJ 2018-2019, nedelja 27.1.2019, organizacija ŠD LUKAVCI-GRABE

A1 – A2       9.00      ŽAGA BAR ARIES-IT . ŠD LO-KO 3 : 6

B1 – B2       9.20     ŠD BERKOVCI : BLACK ENERGY 3 : 2

C1 – C2       9.40     HG-ING BUČEČOVCI : BAR PRI BOBNJARU 0 : 2

C3 – C4      10.00    PICERIJA MBM : JUNIOR SNV 3 : 0

A2 – A3      10.20   ŠD LO-KO : PREVOZI NEDELJKO 4 : 3

B2 – B3      10.40    BLACK ENERGY : ŠD GRLAVA 8 : 1

 C2 – C3      11.00    BAR PRI BOBNJARU : PICERIJA MBM 2 : 4

C1 – C4     11.20    HG-IHG BUČEČOVCI : JUNIOR SNV 3 : 0

A1 – A3    11.40   ŽAGA BAR ARIES-IT : PREVOZI NEDELJKO 3 : 7

 B1 – B3     12.00   ŠD BERKOVCI : ŠD GRLAVA 7 : 1

 C1 – C3     12.20   HG-ING BUČEČOVCI : PICERIJA MBM 3 : 6

 C2 – C4     12.40  BAR PRI BOBNJARU : JUNIOR SNV 3 : 0

 Podelitev pokalov in priznanj za ligo – sezona 2018/2019

POL FINALE  

A1 – B2         ŠD LO-KO : BLACK ENERGY 1 : 3        

B1 – C2         ŠD BERKOVCI : BAR PRI BOBNJARU 4 : 2             

C1 – A2         PICERIJA MBM : ŠD BERKOVCI 7 : 2

FINALE :

BLACK ENERGY : PICERIJA MBM 4 : 2

ŠD BERKOVCI : BLACK ENERGY 3 : 3 (3 : 5)

PICERIJA MBM : ŠD BERKOVCI 7 : 2    

  1.  BLACK ENERGY

  2.  PICERIJA MBM

  3. ŠD BERKOVCI

 

Close Menu