ZIMSKA OBČINSKA LIGA MALEGA NOGOMETA NA ODBOJ KRIŽEVCI, SEZONA 2014/2015

KONČNA LESTVICA

1. 100+

9

7

1

1

37 : 12

22

 

2. ŠD BERKOVCI

9

6

1

2

50 : 25

19

 

3. PICERIJA MBM

9

6

1

2

35 : 19

19

 

4. ARIEST-IT

9

6

0

3

47 : 38

18

*

5. TOP FINEDIKA

9

6

0

3

42 : 30

18

 

6. ŠD BUNČANI

9

6

0

3

34 : 20

18

 

7. BAR BAZA VETERANI

9

3

1

5

28 : 33

10

 

8. FLOR MONT

9

2

0

7

29 : 67

6

 

9. BLACK ENERGY

9

0

1

8

25 : 56

1

 

10. MRD BB BAR

9

0

1

8

23 : 50

1

***

NAJ STRELCI:

19 – PETEK (100+)

17 – ŠALAMUN K. (FLOR MONT)

15 – SUHAČ (ŠD BERKOVCI),   KUTOŠ (BAR BAZA VETERANI)

14 – ANTOLIN (PICERIJA MBM)

13 – KOSI DOM.,    MEZNARIČ,    MARKOVIČ (ARIEST-IT)

12 – VOK (ŠD BERKOVCI)

11 – ČONTALA,  ŽAJDELA (TOP FINEDIKA)

10 – KOTNIK (ŠD BERKOVCI),   KOTNIK (ŠD BUNČANI),   SKUHALA (TOP FINEDIKA)

9 – RANTAŠA (ŠD BUNČANI)

8 – KAPUN S. (ŠD BERKOVCI),    ROŽMAN (PICERIJA MBM),   KOLBL (BLACK ENERGY)

7 – KOSI DAM. (ARIEST-IT),    MERTUK (TOP FINEDIKA),   PIHLER U. (ŠD BUNČANI),   ŠALAMUN S. (FLOR MONT)

6 – LEBAR (BLACK ENERGY)

5 – HODNIK,   SOVIČ (100+),   TRSTENJAK (PICERIJA MBM),   CVETKO (BAR BAZA VETERANI),

SMODIŠ DEJ., KARDINAR,  MOČNIK (MRD BB BAR)

4 – ŽNIDARIČ (100+),   KUPAN T. (ŠD BERKOVCI),   TUŠAK (ŠD BUNČANI),  STANJKO M. (BLACK ENERGY)

3 – VRBNJAK (PICERIJA MBM),  TUŠEK (BLACK ENERGY),   BABIČ,  BELEC (MRD BB BAR)

2 – BUDJA (PICERIJA MBM),   ŠPILAK (TOP FINEDIKA),   HORVAT (BAR BAZA VETERANI),   SLAVIČ, BRUMEN S. (FLOR MONT), ŽNIDARČ, STANJKO J. (BLACK ENERGY),   SMODIŠ DAV. (MRD BB BAR)

1 – OSTERC (100+),  KAPUN M. (ŠD BERKOVCI),  GORIČAN (ARIEST-IT),  ČONTALA M. (TOP FINEDIKA),

MAUČEC, POTRČ, RAŠČAN (BAR BAZA VETERANI),    SINTIČ (FLOR MONT)

 

FAIR PLAY:   B A R   B A Z A   V E T E R A N I

1. naj trojka

2. naj trojka

3. trojka

trojka MLADI

Marko Rožman

(Picerija MBM)

Marko Sovič

(100+)

Luka Kotnik

(ŠD Bunčani)

Karli Šalamun

(Flor Mont)

Aleš Petek

(100+)

Miha Suhač

(ŠD Berkovci)

Anej Meznarič

(Ariest-IT)

Alen Rantaša

(ŠD Bunčani)

Matej Vok

(ŠD Berkovci)

Tomaž Hodnik

(100+)

Bojan Čontala

(Top Finedika)

Tomaž Kapun

(ŠD Berkovci)

 

Aleš Antolin

(Picerija MBM)

Štefan Kutoš

(Bar Baza veterani)

 

 ———————————————————-

9. krog

ŠD BUNČANI – BAR BAZA VETERANI

9 : 3

ARIEST – IT – MRD BB BAR

12 : 6

100+ – ŠD BERKOVCI

2 : 5

PICERIJA MBM – FLOR MONT

9 : 3

TOP FINEDIKA – BLACK ENERGY

7 : 5

 

7. krog

 

8. krog

 

ARIEST – IT – ŠD BUNČANI

4 : 3

BLACK ENERGY – ŠD BUNČANI

2 : 5

100 + – BAR BAZA VETERANI

6 : 0

BAR BAZA VETERANI – ARIEST – IT

2 : 3

PICERIJA MBM – MRD BB BAR

6 : 1

MRD BB BAR – 100+

0 : 3

FLOR MONT – BLACK ENERGY

7 : 6

ŠD BERKOVCI – PICERIJA MBM

5 : 2

TOF FIN. – ŠD BERKOVCI    

 5  : 1

 

FLOR MONT – TOP FINEDIKA2 : 11

5. krog

 

6. krog

 

FLOR MONT – MRD BB BAR

5 : 3

MRD BB BAR – TOP FINEDIKA

3 : 4

TOP FINEDIKA – BAR BAZA VEERANI

6 : 4

ŠD BERKOVCI – FLOR MONT

10 : 3

PICERIJA MBM – ŠD BUNČANI

1 : 3

ŠD BUNČANI – 100+

1 : 3

100 + – ARIEST IT

7 : 2

BAR BAZA VETERANI – PICERIJA MBM

2 : 4

ŠD BERKOVCI – BLACK ENERGY

9 : 0

BLACK ENERGY – ARIEST – IT

3 : 9

3. krog

 

4. krog

 

ŠD BERKOVCI – BAR BAZA VETERANI

3 : 3

MRD BB BAR – ŠD BERKOVCI

4 : 8

FLOR MONT – ŠD BUNČANI

0 : 3

BAR BAZA VETERANI – FLOR MONT

8 : 2

MRD BB BAR – BLACK ENERGY

6 : 6

ŠD BUNČANI – TOP FINEDIKA

3 : 4

TOP FINEDIKA – ARIEST – IT

1 : 5

BLACK ENERGY – 100 +

1 : 5

PICERIJA MBM – 100 +

1 : 1

ARIEST – IT – PICERIJA MBM

neodigrano

1. krog

 

2. krog

 

MRD BB BAR – ŠD BUNČANI

0 : 3

BAR BAZA VETERANI – MRD BB BAR

3 : 0

ŠD BERKOVCI – ARIEST –IT

6 : 2

ŠD BUNČANI – ŠD BERKOVCI

4 : 3

BAR BAZA VETERANI – BLACK ENERGY

3 : 0

ARIEST – IT – FLOR MONT

10 : 7

FLOR MONT – 100 +

0 : 7

BLACK ENERGY – PICERIJA MBM

2 : 5

TOP FINEDIKA – PICERIJA MBM

2 : 4

100 + – TOP FINEDIKA

3 : 2

 

ZAKLJUČNI TURNIR ZOLMN TROJK NA ODBOJ

KRIŽEVCI 2014/2015

predtekmovanje

BAR BAZA VETERANI – TOP FINEDIKA

3 : 0

MRD BB BAR – FLOR MONT

5 : 4

ŠD BUNČANI – ARIEST-IT

1 : 5

100+ – ŠD BERKOVCI

6 : 2

BLACK ENERGY – PICERIJA MBM

1 : 6

polfinale

BAR BAZA VETERANI – MRD BB BAR

8 : 2

ARIEST-IT – 100+

1 : 1 (3 : 1)

eksebicijska tekma:

SVETNIKI OBČINE KRIŽEVCI – PREDSEDSTVO ŠZ KRIŽEVCI

 

 

4 : 3

finale

PICERIJA MBM – BAR BAZA VETERANI

4 : 6

ARIEST-IT – PICERIJA MBM

5 : 5 (0 : 1)

BAR BAZA VETERANI – ARIEST-IT

8 : 4

 

 

1. mesto BAR BAZA VETERANI

2. mesto PICERIJA MBM

3. mesto ARIEST-IT

Close Menu